با سلام خدمت همه ی دوستان و همراهان عزیز
احتراما و با افتخار به عرض می رساند نهالستان جوتیار میاندوآب در مرغوب ترین زمینهای کشاورزی منطقه ی میاندوآب مشغول تولید نهال درختان میوه بوده و سابقه ی بیش از 20 سال فعالیت دارد.  نهال های این مجموعه شامل برترین ارقام موجود در عصر حاضر بوده و از بهترین پیوندک ها در باغات مادری این نهالستان تهیه می شود . کلیه ی نهال های این نهالستان زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کارشناسان محترم علوم باغبانی انجام شده و شناسنامه و گواهی بهداشت برای کلیه ی نهال ها صادر شده است و عاری از هر گونه آفات و بیماری می باشند. کلیه ی نهال های نهالستان جوتیار استاندارد بوده و از ارقام اصلاح شده و ارقام تجاری که تازه معرفی شده اند تشکیل می شوند.  نهالستان جوتیارعلاوه بر تولید نهال برای باغات ایران، سابقه ی قرارداد و ارسال نهال به کشورهای مختلف از جمله تاجیکستان، آذربایجان، کردستان عراق، ارمنستان و... را دارد.
در این راستا تیم کاری نهالستان جوتیار میاندوآب آماده ی هر نوع خدمات از قبیل خدمات مشاوره ای رایگان، خدمات فنی مهندسی، اجرای طرحهای احداث باغات مختلف با رعایت اصول و تکنولوژی روز دنیا، اجرای پروژه های مختلف مربوط به نهال و درختکاری می باشد و آمادگی خود را در زمینه ی همکاری با تمامی کشاورزان و باغداران عزیز، ارگانها و ادارات دولتی و غیر دولتی اعلام می دارد.
نهال هایی که درنهالستان جوتیارمیاندوآب تولید و آماده عرضه می باشند شامل انواع نهال سیب، انواع نهال گلابی، انواع نهال گردو، انواع نهال شلیل، انواع نهال هلو، انواع نهال انگور، انواع نهال گیلاس، انواع نهال زردآلو، انواع نهال آلو و گوجه و ... می باشد.
کشاورزان عزیز به استحضار می رساند قبل از خرید و سفارش نهال به نهالستان مراجعه کرده و از کیفیت و نحوه ی تولید آن آگاه باشید. در ضمن به اطلاع می رساند که نهال های فروشی این نهالستان همراه شناسنامه بوده که گواهی اصیل بودن نهال است.